Difference between revisions of "Template:Shield"
From AF wiki
Frameworker (Talk | contribs) |
Frameworker (Talk | contribs) |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
|'''[[Shield]]''' | |'''[[Shield]]''' | ||
| 0 | | 0 | ||
| − | |[[Armor]] 2, [[Block]], [[Bulky]], [[Durable]] | + | |[[Armor]] 2, [[Block]], [[Bulky]], [[Durable]], [[Handy]] |
|- | |- | ||